Piotr Jabłoński W CV Expert  wspiera managerów i doświadczonych specjalistów w procesie wdrażania złożonych zmian zawodowych. Przeprowadził ponad 400 godzin sesji konsultacji i coachingu kariery. Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Mazowieckiej Szkoły Trenerów Biznesu.
 
Rekruter z doświadczeniem zdobytym  w wewnętrznych działach rekrutacji jak i po stronie firm doradztwa personalnego. Z sukcesem zrealizował ponad 200 projektów rekrutacyjnych.
 
Rekrutował na stanowiska specjalistyczne, handlowe, kierownicze średniego i wyższego szczebla m.in. w branży IT, telekomunikacyjnej, FMCG, retail, finansowej, ubezpieczeniowej, mediowej, farmaceutycznej i logistycznej.

Prowadził projekty m.in. dla: Grupy TP, PTC, Polkomtel, Qumak, Eurocash, Grupy Lotos, PKN Orlen, Aviva, BRE Bank, PZU, Unilever, Alior Bank. Autor bloga HR Bez Cenzury gdzie pisze o rekrutacji, rynku pracy, życiu zawodowym i rozwoju kariery. W wolnych chwilach pasjonuje się piłką nożną i psychologią sportu.
„Parę lat temu zwróciłem się do Piotra z prostą potrzebą podrasowania CV i kont w serwisach typu GoldenLine czy LinkedIn. Zrobiliśmy to sprawnie i efektywnie, ale od tej pory Piotr stał się po prostu moim „dilerem” kariery. Mogę zadzwonić do niego z każdą kwestią – od konsultacji w sprawie konkretnej propozycji pracy, poprzez wsparcie w negocjacjach etc. Świetny człowiek na właściwym miejscu – polecam z pełną odpowiedzialnością!”

Paweł Szczepaniec, Community Manager, ING Bank Śląski

„Reorganizacja, zatrzymanie rozwoju w miejscu i brak perspektywy kontynuacji zatrudnienia były motywacją do powrotu na rynek pracy. Pojawiła się potrzeba stworzenia profilu biznesowego, analizy i profesjonalnego podsumowania dotychczasowej kariery zawodowej. O wyborze firmy zdecydowały artykuły na które trafiłam zupełnie przez przypadek w Internecie, ale były napisane w sposób, który bezwarunkowo przekonał mnie do kontaktu.
Strategicznym dla mnie tematem była analiza mocnych i słabych stron – było to dużą pomocą w uświadomieniu sobie co należy i chcę poprawić, a na rozmowie czuć się komfortowo i być świadomym swoich mocnych stron. W tym wypadku naprawdę doceniam rozmowę z Piotrem, bardzo dobry kontakt i terminowość z jego strony.
CV i profil są profesjonalne i na bardzo wysokim poziomie, a wsparcie jest kontynuowane na bieżąco na miarę potrzeb. Bardzo miłym zaskoczeniem był dla mnie też fakt, że pomimo niewielu ogłoszeń w obszarze moich zainteresowań – odpowiedź była na każde wysłane CV do tej pory, a najważniejszy pierwszy krok to właśnie … dostać się na rozmowę.”

Renata, Kontroler Finansowy, Produkcja

Po wielu latach pracy w jednej firmie nie widząc możliwości awansu, powiększenia zakresu kompetencji ani  perspektyw rozwoju produktu, którym się zajmowałam zdecydowałam się poszukać nowych wyzwań i możliwości.
Szukanie pracy było dla mnie czymś zupełnie nowym. Po kilku rozmowach z rekruterami zorientowałam się , że staranie się o pracę jest zupełnie odrębną umiejętnością . Nie chcąc szukać po omacku postanowiłam zwrócić się do fachowców w dziedzinie opracowywania dokumentów aplikacyjnych i poszukiwania odpowiednich ofert pracy. Chciałam otrzymać wskazówki i wsparcie jak opracować CV, aby wzbudzało zainteresowanie i było doceniane oraz poradę jak docierać do najlepszych firm rekrutacyjnych.
Moja współpraca z konsultantami Career & CV Experts, zaowocowała usystematyzowaniem moich dotychczasowych działalności i osiągnięć. Pozwoliło mi to na zupełnie inne spojrzenie na moje możliwości i umiejętności, usystematyzowanie ich i przemyślenie jakie dodatkowe i niepospolite wartości jestem w stanie zaoferować pracodawcy.
Ponadto sesje stricte coachingowe zachęciły mnie do zdobycia dodatkowych, cenionych na rynku pracy kwalifikacji.
Rezultatem mojej współpracy z Career & CV Experts, było bezproblemowe przejście procedury kwalifikacyjnej. Byłam dobrze przygotowana dzięki sugestiom, które otrzymałam od Piotra  a także dzięki rozmowom w trakcie, których ustaliliśmy które z moich mocnych stron powinnam podkreślać.
Najważniejszym długoterminowym rezultatem jest pokazanie mi słabych stron, które powinnam skorygować. Pracuję nad nimi i być może dzięki temu niedługo będę zmieniać pracę na jeszcze bardziej satysfakcjonującą.
Naprawdę warto skorzystać z usług fachowców, oni wiedzą co jest ważne przy poszukiwaniu dobrej pracy i są na bieżąco z aktualnymi wymaganiami na rynku. Osoba poszukująca pracy styka się z tymi problemami rzadko z którymi CV Expert ma codzienny kontakt.
Pomoc i wsparcie CV Expert spowoduję, że procedura poszukiwania pracy będzie łatwiejsza, skuteczniejsza i bardziej satysfakcjonująca.

Renata, Senior Sales Manager / KAM, Chemia / Tworzywa sztuczne

I have had an opportunity to work with Piotr on my career changeover. From the start he has taken an impresively top-bottom and systematic approach to that project. Establishing goals, boosting my resume as well as the LinkedIn profile was just a warm-up to what happened later on. He remained consistently goal-driven and persistent in carrying on in spite of my outpours of doubts when things seemed to take too long at times. His firm stand, experience and and a very down-to-the-earth attitude vastly helped in overcoming all obstacles arising throughout the process. I strongly recommend Piotr to all those who consider enhancement of their career paths.

Tomasz, CEO, Finanse


I had an opportunity to work with Piotr about two weeks in Career & CV Experts. Piotr gave me excellent points about my career advancement and my CV fine-tuning. Video recording we did together helped me understand mistakes I made over the interview process.
I do recommend Career & CV Experts as a must in your professional career.