Silna,  zdeterminowana, przedsiębiorcza. Posiadająca innowacyjne, profesjonalne podejście do powierzonych zadań, z solidnym wykształceniem w dziedzinie HR. Doświadczona w pracy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz wyszukiwaniu i rekrutacji pracowników o wysokich kwalifikacjach. Rekrutowała na stanowiska specjalistyczne, handlowe, kierownicze średniego i wyższego szczebla m.in. w branżach IT&Telco,  SSC/BPO, Horeca.

Kreatywna, opanowana,  posiadająca wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz przestrzegająca wysokich standardów zawodowych. Otwarta na możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Ambitna, lojalna i uczciwa. Zawsze gotowa sprawić, aby praca była ekscytującą częścią codziennego życia, a nie tylko smutnym obowiązkiem. Pełna pomysłów.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama fantastycznych bliźniaków. Zwolenniczka koncepcji „Work –life balance”. Jak tylko taką ma, wolną chwilę najchętniej spędza na eksperymentowaniu w kuchni.

W swoim kilkuletnim doświadczeniu zawodowym miała okazję uczyć się od najlepszych, tym samym zdobyła nieocenione podstawy do działania i osobistego rozwoju – wiedzę, doświadczenie oraz zrozumienie procesów rządzących współczesnym biznesem.

Dołączyła do Career&CV Expert ponieważ realizuje się w pracy z ludźmi, którzy jej zdaniem są najwyższą wartością w obecnych realiach. Stara się każdego Klienta traktować nie tylko jako partnera biznesowego, ale przede wszystkim jako człowieka. Lubi towarzyszyć zmianom jakie dokonują się w ludziach na drodze ich rozwoju zawodowego. Z prawdziwym entuzjazmem odkrywa i definiuje najmocniejsze strony ludzi zagłębiając się w drzemiący w nich potencjał, tym samym pomagając im osiągnąć zamierzony cel.