Honorata Moliter jest akredytowanym coachem (ACC) i jednocześnie członkiem największej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów – ICF (International Coach Federation). W swojej praktyce coachingowej wykorzystuje dogłębną wiedzę psychologiczną, doświadczenie w pracy w korporacjach oraz stosuje modele różnych szkół coachingowych (np: Coach U, Personal Strength). Z jej doświadczeń w pracy klientami wynika, że bardzo często ludzie mają znacznie większy potencjał niż ten, który ujawnia się w ich dokonaniach.

Doświadczenie zawodowe, zdobywała pracując przez 12 lat w polskich (Agora SA) i międzynarodowych korporacjach (Axa, Abn Amro Bank, The Royal Bank of Scotland), na stanowiskach HR’owych o charakterze doradczym i kierowniczych. Prowadziła projekty rekrutacyjne na wszystkie poziomy stanowisk, włącznie z pozycjami najwyższego szczebla, implementowała projekty z zakresu zarządzania talentami, doskonalenia performance managment’u, budowania strategii szkoleniowej i rozwoju pracowników. Honorata ma także kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii, które zdobywała na stażach i w pracy w prywatnych ośrodkach. Uprawnienia do tej pracy zdobyła po ukończeniu 4 letnich podyplomowych studiów z zakresu psychoterapii przy Ośrodku Intra w Warszawie.

W swoim życiu zawodowym inicjowała wiele zamian, które nadawały mu nowy kierunek. W 2012 roku zostawiła życie korporacyjne, aby realizować marzenia o podróżowaniu dłuższym niż urlop wypoczynkowy. Wierzy, że w życiu możliwe jest znacznie więcej niż nam się zazwyczaj wydaje. Na co dzień mieszka z rodziną w Berlinie, mama małej Antonii, jej pasją są podróże, natura i nurkowanie.
Nie przypuszczałem, że rozmowa może mieć taką moc! Dzięki coachingowi kariery nie tylko uporządkowałem swoje priorytety zawodowe, ale też zyskałem nową perspektywę patrzenia na siebie.  Zwiększyło to moją skuteczność osobistą i pozwoliło zrealizować nowe cele. Warto zainwestować w tą profilowaną usługę i pomyśleć o sobie i ważnych dla siebie sprawach w inny sposób niż do tej pory. Dzięki Honorata, to było bardzo efektywne pół roku rozmów.
Grzegorz, dyrektor zarządzający, branża inwestycyjna


Dzięki coachingowi z Honoratą zrobiłam kilka dużych i konkretnych kroków do przodu w swoim projekcie kreatywnym. Wcześniej myślałam, że w życiu się to nie wydarzy, bo nie mam czasu. Miałam czas, ale na to co nie było konieczne i potrzebne.  Cóż to za komfort mieć kogoś, kto wspiera, wierzy i konfrontuje kiedy trzeba. Polecam!

Katarzyna, właścicielka, branża designerska

Zdecydowałem się na coaching kariery, bo mimo zewnętrznych oznak sukcesu nie byłem zadowolony  ze swojej kariery. Szukałem zmiany, świeżych pomysłów, czegoś co mnie na nowo “zakręci”. Rozmowy coachingowe z Honoratą pokazały mi co jest tak naprawdę dla nie ważne w pracy i w życiu. Rozpocząłem nowy projekt w zupełnie innej branży. Poczucie sensu daje dużo energii.

Krzysztof, Project Manager, branża finansowa