Anna Bojdo w Career & CV Experts pełni funkcję Konsultanta Kariery, aktywnie wspierając Klientów w działaniach na rzecz zmiany i rozwoju kariery, poprzez diagnozę potencjału zawodowego, określenie przewag konkurencyjnych, budowanie ścieżek karier i indywidualnej strategii efektywnego poszukiwania pracy – zrealizowane konsultacje kariery dla blisko 140 osób.
Jako Head-Hunter specjalizuje się w prowadzeniu rekrutacji na  stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i zarządcze, zarówno w formie direct search (headhunting), jak i metodami tradycyjnymi w branżach: FMCG, oświetleniowej, automotive, inżynierii i automatyki przemysłowej, finansowej, rolniczej, IT oraz TSL.
Swoje pierwsze doświadczenia w obszarze HR, zdobywała w firmie należącej do międzynarodowego koncernu branży motoryzacyjnej oraz w jednej z czołowych agencji doradztwa personalnego.
 
Absolwentka Socjologii, studiów  podyplomowych  z zakresu Zarządzania Potencjałem Pracowników w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz wielu szkoleń związanych z coachingiem i rozwojem kariery.