Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Wspiera managerów i doświadczonych specjalistów w procesie wdrażania złożonych zmian zawodowych. Przeprowadził ponad 400 godzin sesji konsultacji i coachingu kariery. Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Mazowieckiej Szkoły Trenerów Biznesu.
Więcej

Rafał Hamela

Prezes Zarządu Spółki projektującej rozwiązania dla firm poszukujących możliwości wzrostu i rozwoju. Autor programu Managed Transition, który jest skierowany wyłącznie do Dyrektorów i Członków Zarządów będących na etapie zmian karierowych. Współpracuje z Career & CV Experts jako doradca merytoryczny procesu. Osobiście realizuje projekty dla Klientów Career & CV Experts na poziomie Zarządu lub Dyrektora obszaru, departamentu.
Więcej

Honorata Moliter

Honorata Moliter jest akredytowanym coachem (ACC) i jednocześnie członkiem największej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów – ICF (International Coach Federation). W swojej praktyce coachingowej wykorzystuje dogłębną wiedzę psychologiczną, doświadczenie w pracy w korporacjach oraz stosuje modele różnych szkół coachingowych
Więcej

Grzegorz Pluciński

Ukończył program MBA o profilu HR na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1996 roku związany z obszarem rekrutacji i doradztwa personalnego w wiodących firmach polskich i międzynarodowych.
Więcej
Piotr Jabłoński

Wojciech Gajewski

Tworzy wspólnie z klientami i na potrzeby klientów profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Założyciel www.cvnet.pl i wcześniej www.4job.pl. Propaguje podejście accomplishment-driven CV i user centered design.
Więcej
Piotr Jabłoński

Olga Staszewska-Wic

Silna, zdeterminowana, przedsiębiorcza. Posiadająca innowacyjne, profesjonalne podejście do powierzonych zadań, z solidnym wykształceniem w dziedzinie HR. Doświadczona w pracy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz wyszukiwaniu i rekrutacji pracowników o wysokich kwalifikacjach. Rekrutowała na stanowiska specjalistyczne, handlowe, kierownicze średniego i wyższego szczebla m.in. w branżach IT&Telco, SSC/BPO, Horeca.
Więcej

Radosław Niedziółka

Rekruter i konsultant kariery, odpowiada za tworzenie analiz rynku pracy i wspiera klientów w dotarciu do najlepszych ofert pracy. Wspiera konsultantów w prowadzeniu programów Job Hunter. Absolwent Akademia Leona Koźmińskiego, kierunek: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Poza CV Expert prowadzi projekty z obszaru doradztwa zawodowego i coachingu kariery dedykowane dla studentów i absolwentów: MentorKariery.pl, HumanTree. W swojej karierze rekrutował dla m.in: Orbis S.A., Saint-Gobain, Siemens, Orange, T-Mobile, Adecco Group, Trinity Recruitment Poland
Więcej

Anna Bojdo

Anna Bojdo w Career & CV Experts pełni funkcję Konsultanta Kariery, aktywnie wspierając Klientów w działaniach na rzecz zmiany i rozwoju kariery, poprzez diagnozę potencjału zawodowego, określenie przewag konkurencyjnych, budowanie ścieżek karier i indywidualnej strategii efektywnego poszukiwania pracy – zrealizowane konsultacje kariery dla blisko 140 osób.
Więcej