Blog

Mamy dla Was 5 zaproszeń na drugi moduł warsztatów, organizowanych przez zespół Czas na mnie! Na tym szkoleniu dowiesz się jak efektywnie zarządzać własną karierą.

 

Czy jesteś wystarczająco bystry żeby pracować w Google?

google  
 • Czy wiesz, co jest tym czynnikem, który zainteresował pracodawcę Twoją osobą?
 • Czy wiesz, że o obecnym pokoleniu 20- i 30-latków pracodawcy mówią jak o wyjątkowo trudnym pod względem dopasowania wzajemnych potrzeb i oczekiwań?
 • Czy wiesz, że 30-latkowie są jednak najczęściej poszukiwaną grupą zawodową na rynku pracy?
 • Jak być pracownikiem stale atrakcyjnym dla pracodawcy?
 • Jak realizować swoje cele zawodowe i osiągać ich spójność z celami i kulturą korporacyjną firmy, dla której się pracuje?
 • Co zrobić, jeżeli cele te nie przystają do siebie?
 • Jak wziąć odpowiedzialność za swoją karierę i budować pozytywną samoświadomość?
 • Strategia w górę czy w bok? Korzyści wynikające z awansu pionowego i poziomego.
 • Jak wyjść z impasu w zarządzaniu własną karierą?
 • Jak nie dać się „pożreć” korporacji?
 • Co, jeśli trzeba będzie wykonać krok w tył (dotyczy „propozycji nie do odrzucenia”)?
  O tym wszystkim będzie mowa podczas dynamicznego i pełnego wartościowych wskazówek  warsztatu nr 2.   Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie na to szkolenie wystarczy, że udzielisz prawidłowej odpowiedzi na klasyczne pytanie rekrutacyjne zadawane podczas rekrutacji w Google:     Pytanie z google     Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkursy@cvexpert.pl w tytule wiadomości wpisz:  Tylko dla bystrzaków!   Na zgłoszenia czekamy do czwartku 21 listopada, do godziny 23.59. O wynikach konkursu poinformujemy 22 listopada na fanpage CV Expert i za pośrednictwem wiadomości e-mail. Bądźcie czujni szkolenie już w najbliższą sobotę!    Termin i miejsce szkolenia: 23/11/2013 Centrum Konferencyjne Adgar Plaza ul. Postępu 17A, Warszawa Zajęcia w godzinach 10:00-16:00

 

O szczegółach szkolenia dowiesz się tutaj: Zarządzanie własną karierą   Polub nasz fanpage, żeby nie przegapić kolejnych konkursów! CV Expert   CNM-Logo-TAG (2)    
Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

CEO & Founder & Career Consultant at Career & CV Experts
Były rekruter, zdobywał doświadczenie w firmach doradztwa personalnego i w wewnętrznych działach HR. Przeprowadził ponad 200 procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk dla polskich i międzynarodowych organizacji.

Szum informacyjny, brak wiedzy kandydatów na temat mechanizmów rządzących rynkiem pracy w epoce mediów społecznościowych oraz kłopoty w komunikacji na linii: kandydat - rekruter - pracodawca, zainspirowały go do przejścia na „trzecią stronę mocy” i założenia firmy doradczej Career & CV Experts (http://cvexpert.pl/). Gdzie wraz zespołem Konsultantów od ponad 5 lat, skutecznie wspiera swoich Klientów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem ich karier oraz efektywnym poruszaniu się po rynku pracy.

Wierzy, że gdyby przynajmniej połowa kandydatów, którzy nie otrzymali obiecanej informacji zwrotnej od rekruterów, zamiast obrażać się na nich, nagłośniłaby sprawę w mediach społecznościowych, to zjawisko szybko przestałoby istnieć.
Piotr Jabłoński
 • Arel

  Nie wydaje mi się żeby 24 razy wystarczyło żeby pracować w Google. A tak po za tym powodzenia w poszukiwaniu pracy wszystkim studiującym 😀

 • Mi wyszło 1464, wskazówka sekundy obiega tarczę w ciągu minuty to też pokrywa wskazówkę godziny? +24 ‚pokrycia’ wskazówki minutowej z godzinną.

 • Weronika Piotrowska

  Faktycznie !
  Podświadomie zakodowałam że trzeba policzyć ile raz na DOBĘ a nie na DZIEŃ.
  Na zaproszenie chyba nie m co liczyć :/
  A swoją drogą jeśli tak trzeba traktować to pytanie to w odpowiedzi trzeba uwzględnić porę roku i jeśli chodzi ‚dosłownie’ o dzień to trzeba liczyć tylko od wschodu do zachodu słońca.
  Ponieważ jestem raczej handlowcem to moja odpowiedź powinna brzmieć:
  ” A ile Pani/Pan chce żeby się nałożyły?”
  Pozdrawiam