Blog

Wyzwania HR w Rzeszowie

Z przyjemnością oznajmiamy, że CV Expert został jednym z patronów medialnych Konferencji Wyzwania HR, organizowanej przez portal Pracuj.pl. Dbamy o to, żeby trzymać rękę na pulsie i wspieramy najlepszych.

Kolejna edycja konferencji Wyzwania HR odbędzie się 20 maja w Rzeszowie w Hotelu Rzeszów. Każde z tych wydarzeń przyciąga praktyków, specjalistów, menedżerów i pasjonatów branży Human Resources. Organizatorem jest portal rekrutacyjny Pracuj.pl.

Konferencję otworzy wystąpienie Miłosza Brzezińskiego poszukiwacza inspiracji, psychologa, mentora, autora wielu książek.

Kolejne sesje tematyczne poprowadzą uznani praktycy i liderzy HR: Magdalena Kowal z ATI ZKM Forging, Jadwiga Ford z Ford Coaching, Kaja Zielonka-Foryś z Hispano – Suiza Polska, Paulina Bakuła i Justyna Cieślak z MTU Aero Engines Polska oraz Zyta Machnicka z Candidate Experience.

Podczas 6 inspirujących wystąpień będzie można posłuchać m.in. o motywowaniu i czy naprawdę o to chodzi? Dowiedzieć się jak precyzyjnie odczytywać sygnały i informacje zwrotne przekazywane przez kandydata w procesie rekrutacji. I wspólnie zastanowić czy polscy pracodawcy potrafią budować zaufanie wśród kandydatów i jak to zrobić?

To najważniejsze wydarzenie branżowe na Podkarpaciu.

Zapraszamy http://www.wyzwaniahr.pl/konferencja/2015-05-20-rzeszow/

Polecamy – zespół CV Expert