Blog

Wieczór Rekrutera i Nagrody Rekrutera 2016

Mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Wieczorze Rekrutera, podczas którego odbędzie się również gala rozdania Nagród Rekrutera 2016! Tym razem branża rekrutacyjna i HR spotka się w Opera Club w Warszawie, podczas jednego z największych wydarzeń networkingowych naszego sektora. Zapraszamy już 21 kwietnia 2016 od 19:30 (Opera Club w Warszawie, Plac Teatralny 1).

pol a4 wieczór

Wieczór Rekrutera to cykliczne wydarzenie skupiające specjalistów z obszaru HR i rekrutacji. Stanowi jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. Jego głównym zamierzeniem jest ukazanie potencjału branży rekrutacyjnej oraz integracja. Dodatkowo celem organizatorów jest przybliżenie zakresu działalności agencji zatrudnienia, poprzez umożliwienie swobodnej wymiany poglądów i zacieśnianie więzów pomiędzy samymi rekruterami oraz nagrodzenie najlepszych z nich.

OPERA_23_04_2105_0006

Każda edycja wydarzenia gromadzi ok. 400 – 500 uczestników, co udowadnia zapotrzebowanie na tego typu eventy i pokazuje, że Wieczór Rekrutera nieprzypadkowo cieszy się opinią jednego z najważniejszych dla branży rekrutacyjnej wydarzeń w kraju. Przed każdym kolejnym wydarzeniem odbywa się branżowy konkurs, którego rozstrzygnięcie i gala wręczenia nagród przypada właśnie na Wieczór Rekrutera. Są to – na przemian – Nagrody Rekrutera, którymi uhonorowane zostają najlepsze firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu szeroko rozumianych usług HR w Polsce oraz Perły HR – nagrody dla najlepszych konsultantów w Polsce. 21 kwietnia 2016 roku w Opera Club w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta już edycja Wieczoru Rekrutera – tym razem połączona z galą Nagród Rekrutera.

OPERA_23_04_2105_0207

Czym dokładnie są Nagrody Rekrutera? Jest to konkurs, w którym uhonorowane zostaną najlepsze firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług HR w Polsce. Głównym założeniem jest nagrodzenie zwłaszcza tych agencji, które w 2015 roku znacząco przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji branży usług rekrutacyjnych. Jury konkursu stworzą w tym roku: Andrzej Borczyk – Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Microsoft, Zbigniew Hojka – Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Provident Polska S.A. oraz Dariusz Pastuła – HR Lead w Aon.

OPERA_23_04_2105_0049

Nagrody Rekrutera zostaną przyznane w czterech kategoriach: Rekrutacja Tymczasowa, Rekrutacja Stała,Inhouse Recruitment Team oraz Executive Search.

Udział jest oczywiście bezpłatny, prosimy jednak koniecznie zarejestrować się pod poniższym linkiem:

https://nagrodyrekrutera.evenea.pl/

Zapraszamy!

Zespół CV Expert

Wieczór rekrutera

Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Consultant at Career & CV Experts
Wspieram firmy w obszarze rekrutacji oraz definiowania skutecznych strategii Emloyer Branding. Współpracuję też z managerami oraz specjalistami, którzy są w trakcie zmian zawodowych i pomagam im przejść przez ten proces krok po kroku. Ode mnie zawsze otrzymasz informację zwrotną.
Piotr Jabłoński

Latest posts by Piotr Jabłoński (see all)