Blog

Wieczór Rekrutera i Nagrody Rekrutera 2016

Mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Wieczorze Rekrutera, podczas którego odbędzie się również gala rozdania Nagród Rekrutera 2016! Tym razem branża rekrutacyjna i HR spotka się w Opera Club w Warszawie, podczas jednego z największych wydarzeń networkingowych naszego sektora. Zapraszamy już 21 kwietnia 2016 od 19:30 (Opera Club w Warszawie, Plac Teatralny 1).

pol a4 wieczór

Wieczór Rekrutera to cykliczne wydarzenie skupiające specjalistów z obszaru HR i rekrutacji. Stanowi jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. Jego głównym zamierzeniem jest ukazanie potencjału branży rekrutacyjnej oraz integracja. Dodatkowo celem organizatorów jest przybliżenie zakresu działalności agencji zatrudnienia, poprzez umożliwienie swobodnej wymiany poglądów i zacieśnianie więzów pomiędzy samymi rekruterami oraz nagrodzenie najlepszych z nich.

OPERA_23_04_2105_0006

Każda edycja wydarzenia gromadzi ok. 400 – 500 uczestników, co udowadnia zapotrzebowanie na tego typu eventy i pokazuje, że Wieczór Rekrutera nieprzypadkowo cieszy się opinią jednego z najważniejszych dla branży rekrutacyjnej wydarzeń w kraju. Przed każdym kolejnym wydarzeniem odbywa się branżowy konkurs, którego rozstrzygnięcie i gala wręczenia nagród przypada właśnie na Wieczór Rekrutera. Są to – na przemian – Nagrody Rekrutera, którymi uhonorowane zostają najlepsze firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu szeroko rozumianych usług HR w Polsce oraz Perły HR – nagrody dla najlepszych konsultantów w Polsce. 21 kwietnia 2016 roku w Opera Club w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta już edycja Wieczoru Rekrutera – tym razem połączona z galą Nagród Rekrutera.

OPERA_23_04_2105_0207

Czym dokładnie są Nagrody Rekrutera? Jest to konkurs, w którym uhonorowane zostaną najlepsze firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług HR w Polsce. Głównym założeniem jest nagrodzenie zwłaszcza tych agencji, które w 2015 roku znacząco przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji branży usług rekrutacyjnych. Jury konkursu stworzą w tym roku: Andrzej Borczyk – Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Microsoft, Zbigniew Hojka – Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Provident Polska S.A. oraz Dariusz Pastuła – HR Lead w Aon.

OPERA_23_04_2105_0049

Nagrody Rekrutera zostaną przyznane w czterech kategoriach: Rekrutacja Tymczasowa, Rekrutacja Stała,Inhouse Recruitment Team oraz Executive Search.

Udział jest oczywiście bezpłatny, prosimy jednak koniecznie zarejestrować się pod poniższym linkiem:

https://nagrodyrekrutera.evenea.pl/

Zapraszamy!

Zespół CV Expert

Wieczór rekrutera

Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

CEO & Founder & Career Consultant at Career & CV Experts
Były rekruter, zdobywał doświadczenie w firmach doradztwa personalnego i w wewnętrznych działach HR. Przeprowadził ponad 200 procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk dla polskich i międzynarodowych organizacji.

Szum informacyjny, brak wiedzy kandydatów na temat mechanizmów rządzących rynkiem pracy w epoce mediów społecznościowych oraz kłopoty w komunikacji na linii: kandydat - rekruter - pracodawca, zainspirowały go do przejścia na „trzecią stronę mocy” i założenia firmy doradczej Career & CV Experts (http://cvexpert.pl/). Gdzie wraz zespołem Konsultantów od ponad 5 lat, skutecznie wspiera swoich Klientów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem ich karier oraz efektywnym poruszaniu się po rynku pracy.

Wierzy, że gdyby przynajmniej połowa kandydatów, którzy nie otrzymali obiecanej informacji zwrotnej od rekruterów, zamiast obrażać się na nich, nagłośniłaby sprawę w mediach społecznościowych, to zjawisko szybko przestałoby istnieć.
Piotr Jabłoński