Rozwiązania DLA TWOJEJ FIRMY

EMPLOYER BRANDING

Dobrze wdrożona strategia Employer Branding, pozwala na znaczne obniżenie kosztów rekrutacji, ograniczenie rotacji w firmie, wzrost zaangażowania pracowników i zwiększenie zaufania do marki pracodawcy.

REKRUTACJA EXECUTIVE/DIRECT SEARCH

Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska managerskie średniego i wyższego szczebla oraz eksperckie / specjalistyczne dla polskich i międzynarodowych firm.

PLANUJESZ ZMIANĘ PRACY?

JOB HUNTER – EXECUTIVE OUTPLACEMENT

Program Job Hunter, stworzyliśmy po to, aby ułatwić ci sprawne dokonanie zmian zawodowych i zdobycie pracy, która daje satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego.

CV + PROFIL LINKEDIN + STRATEGIA DZIAŁANIA

W ramach usługi koncentrujemy się na wypracowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, które wpisują się w potrzeby potencjalnych pracodawców oraz są zrozumiałe dla rekrutujących. Oprócz pakietu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych i profilu LinkedIn,, stworzymy strategię działania na rynku pracy.

AGENT KARIERY – WSPARCIE NETWORKINGOWE

Jeśli pracujesz aktywnie zawodowo to prawdopodobnie trudno będzie ci znaleźć czas na efektywne budowanie sieci kontaktów z headhunterami i rekruterami w firmach. Zadbamy o to, aby Twoje CV trafiło do najlepszych headhunterów, którzy realizują projekty rekrutacyjne w obszarze twojej specjalizacji.

PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY

Z naszym wsparciem kompleksowo przygotujesz się do spotkań z rekrutacyjnych i przejdziesz próbę generalną przed decydującą rozmową. Nie dam Ci gotowych rozwiązań i nie będę uczył szablonowych odpowiedzi. Z doświadczenia wiem, że nic tak nie drażni rekrutujących jak niespójność i słabe aktorstwo.

5/5

opinie klientów

Skontaktuj się z nami