STRATEGIA EMLOYER BRANDING

Kluczowym działaniem w zakresie Employer Branding, jest skuteczna strategia pozyskiwania nowych pracowników oraz budowa  wizerunku firmy w oczach potencjalnych kandydatów. 

Dobrze wdrożona strategia Employer Branding, pozwala na znaczne obniżenie kosztów rekrutacji, ograniczenie rotacji w firmie, wzrost zaangażowania obecnych pracowników i zwiększenie zaufania do marki pracodawcy.

Wspieram firmy w zakresie audytu procesu rekrutacji, definiowania i wdrożenia strategii rekrutacji nowych pracowników oraz w procesie budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. Korzystam z moich doświadczeń rekrutacyjnych i doradczych, w zakresie współpracy managerami i specjalistami, będącymi w trakcie zmian zawodowych. Dzięki temu wiem, jak wygląda rynek pracy, również z perspektywy kandydata.

Głównie współpracuję ze startupami i firmami z segmentu MŚP. Doradzam w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych, w procesie rekrutacji i budowania zaufania do firmy, poprzez zaangażowanie w aktywność jej liderów i kluczowych pracowników.

Bardzo ważne jest dla mnie to, aby dowiedzieć się jak działa firma od wewnątrz. Poznać jej pracowników, kulturę organizacyjną, styl komunikacji oraz wartości jakimi się kierują. Opracowanie unikalnych wartości pracodawcy (Employer Value Proposition), pomaga przyciągnąć „millenialsów” i kandydatów z pokolenia Y. Wiem coś o tym – jestem igrekiem.


WYBRANE REKOMENDACJE I HISTORIE MOICH KLIENTÓW:


SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ, STWORZĘ ROZWIĄZANIE DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY:

Napisz:: piotr.jablonski@cvexpert.pl lub zadzwoń: 48 504-617-629

Pełną listę rekomendacji i kontakty referencyjne, znajdziesz na moim profilu LINKEDIN