Blog

Uruchomiliśmy kanał CV Expert TV na youtube. Będziemy odpowiadać na Wasze pytania dotyczące rekrutacji, rynku pracy i życia zawodowego. Znajdziecie tam też wywiady z ludźmi związanymi z branżą HR, uliczne sondy i relacje z ciekawych wydarzeń.

Dostajemy od Was setki maili. Na wszystkie staramy się odpowiadać. Wiele z tych wiadomości dotyczy podobnych kwestii dlatego chcemy w jednym miejscu usystematyzować tę wiedzę. Od tej chwili pytania przesyłajcie na specjalnie do tego przeznaczony adres e-mail: zapytaj@cvexpert.pl  Subskrybujcie też kanał: CV Expert TV. Kolejny materiał pojawi się już na początku stycznia 2014! Kilka dni temu zakończyliśmy prace nad pierwszym video promocyjnym. Autorem projektu jest Michał Koper, który w CV Expert zajmuje się produkcją Video CV i projektów CV Online. Efekty naszych działań oceńcie sami:
Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

CEO & Founder & Career Consultant at Career & CV Experts
Były rekruter, zdobywał doświadczenie w firmach doradztwa personalnego i w wewnętrznych działach HR. Przeprowadził ponad 200 procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk dla polskich i międzynarodowych organizacji.

Szum informacyjny, brak wiedzy kandydatów na temat mechanizmów rządzących rynkiem pracy w epoce mediów społecznościowych oraz kłopoty w komunikacji na linii: kandydat - rekruter - pracodawca, zainspirowały go do przejścia na „trzecią stronę mocy” i założenia firmy doradczej Career & CV Experts (http://cvexpert.pl/). Gdzie wraz zespołem Konsultantów od ponad 5 lat, skutecznie wspiera swoich Klientów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem ich karier oraz efektywnym poruszaniu się po rynku pracy.

Wierzy, że gdyby przynajmniej połowa kandydatów, którzy nie otrzymali obiecanej informacji zwrotnej od rekruterów, zamiast obrażać się na nich, nagłośniłaby sprawę w mediach społecznościowych, to zjawisko szybko przestałoby istnieć.
Piotr Jabłoński
 • Rafał Dembowski

  Ciekawe.

  Chociaż mam nadzieje, że za jakiś czas bloga będę śledził tylko i wyłącznie, dlatego, że mam sentyment,a nie dlatego, że dalej szukam.
  Pytania postaram się przesłać bo kilka mam szczególnych.

  http://poszukiwacz-pracy.blogspot.com – zapraszam do siebie w wolnej chwili.
  Szczęśliwego Nowego…

  Pozdrawiam.