Blog

Uruchomiliśmy kanał CV Expert TV na youtube. Będziemy odpowiadać na Wasze pytania dotyczące rekrutacji, rynku pracy i życia zawodowego. Znajdziecie tam też wywiady z ludźmi związanymi z branżą HR, uliczne sondy i relacje z ciekawych wydarzeń.

Dostajemy od Was setki maili. Na wszystkie staramy się odpowiadać. Wiele z tych wiadomości dotyczy podobnych kwestii dlatego chcemy w jednym miejscu usystematyzować tę wiedzę. Od tej chwili pytania przesyłajcie na specjalnie do tego przeznaczony adres e-mail: zapytaj@cvexpert.pl  Subskrybujcie też kanał: CV Expert TV. Kolejny materiał pojawi się już na początku stycznia 2014! Kilka dni temu zakończyliśmy prace nad pierwszym video promocyjnym. Autorem projektu jest Michał Koper, który w CV Expert zajmuje się produkcją Video CV i projektów CV Online. Efekty naszych działań oceńcie sami:
Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Personal Brand Strategist / Career Consultant at Career & CV Experts
Wspieram profesjonalistów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem kariery, budowaniem wizerunku i marki osobistej oraz skutecznym poruszaniu się po globalnym rynku pracy z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Wiem jak działają mechanizmy rządzące rynkiem pracy. Pracowałem jako headhunter/rekruter w firmach doradztwa personalnego (Search&Selection, Executive Search) i w wewnętrznym dziale HR (Integrator IT).

Przeprowadziłem ponad 200 procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i zarządcze (średni i wysoki szczebel). Obecnie obserwuję rynek pracy z perspektywy moich klientów którzy się po nim poruszają.
Piotr Jabłoński