Blog

Uruchomiliśmy kanał CV Expert TV na youtube. Będziemy odpowiadać na Wasze pytania dotyczące rekrutacji, rynku pracy i życia zawodowego. Znajdziecie tam też wywiady z ludźmi związanymi z branżą HR, uliczne sondy i relacje z ciekawych wydarzeń.

Dostajemy od Was setki maili. Na wszystkie staramy się odpowiadać. Wiele z tych wiadomości dotyczy podobnych kwestii dlatego chcemy w jednym miejscu usystematyzować tę wiedzę. Od tej chwili pytania przesyłajcie na specjalnie do tego przeznaczony adres e-mail: zapytaj@cvexpert.pl  Subskrybujcie też kanał: CV Expert TV. Kolejny materiał pojawi się już na początku stycznia 2014! Kilka dni temu zakończyliśmy prace nad pierwszym video promocyjnym. Autorem projektu jest Michał Koper, który w CV Expert zajmuje się produkcją Video CV i projektów CV Online. Efekty naszych działań oceńcie sami:
Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Consultant at Career & CV Experts
Wspieram profesjonalistów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem kariery, budowaniem wizerunku i marki osobistej oraz skutecznym poruszaniu się po rynku pracy.

Lubię to co robię. Doceniam równowagę między życiem i pracą, chociaż nie zawsze łatwo jest to osiągnąć.
Piotr Jabłoński