Blog

Mamy do rozlosowania 10 pakietów bestselerowych ebooków autorstwa Macieja Dachowca. Każdy pakiet składa się z 2 pozycji: Interwju, czyli co dzieje się za kulisami rozmów o pracę i Jak dostać dobrą pracę?

Jeśli chcesz otrzymać nagrodę wystarczy, że odpowiesz na pytanie które było zadawane podczas rozmów rekrutacyjnych w Google:

??????????????????

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkursy@cvexpert.pl W tytule maila wpisz: Blender

Na wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 5 grudnia, do godziny 23:59. O wynikach konkursu poinformujemy 6 grudnia na naszym fanpage na facebooku. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy bonusami! Pamiętajcie o spójnej argumentacji ;). Mała podpowiedź: 

„Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza” Albert Einstein

Jesteś gotów? No to hop do blendera! Masz tylko 60 sekund!

blender  

 

Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

CEO & Founder & Career Consultant at Career & CV Experts
Były rekruter, zdobywał doświadczenie w firmach doradztwa personalnego i w wewnętrznych działach HR. Przeprowadził ponad 200 procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk dla polskich i międzynarodowych organizacji.

Szum informacyjny, brak wiedzy kandydatów na temat mechanizmów rządzących rynkiem pracy w epoce mediów społecznościowych oraz kłopoty w komunikacji na linii: kandydat - rekruter - pracodawca, zainspirowały go do przejścia na „trzecią stronę mocy” i założenia firmy doradczej Career & CV Experts (http://cvexpert.pl/). Gdzie wraz zespołem Konsultantów od ponad 5 lat, skutecznie wspiera swoich Klientów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem ich karier oraz efektywnym poruszaniu się po rynku pracy.

Wierzy, że gdyby przynajmniej połowa kandydatów, którzy nie otrzymali obiecanej informacji zwrotnej od rekruterów, zamiast obrażać się na nich, nagłośniłaby sprawę w mediach społecznościowych, to zjawisko szybko przestałoby istnieć.
Piotr Jabłoński