Blog

Mamy do rozlosowania 10 pakietów bestselerowych ebooków autorstwa Macieja Dachowca. Każdy pakiet składa się z 2 pozycji: Interwju, czyli co dzieje się za kulisami rozmów o pracę i Jak dostać dobrą pracę?

Jeśli chcesz otrzymać nagrodę wystarczy, że odpowiesz na pytanie które było zadawane podczas rozmów rekrutacyjnych w Google:

??????????????????

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkursy@cvexpert.pl W tytule maila wpisz: Blender

Na wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 5 grudnia, do godziny 23:59. O wynikach konkursu poinformujemy 6 grudnia na naszym fanpage na facebooku. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy bonusami! Pamiętajcie o spójnej argumentacji ;). Mała podpowiedź: 

„Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza” Albert Einstein

Jesteś gotów? No to hop do blendera! Masz tylko 60 sekund!

blender  

 

Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Personal Brand Strategist / Career Consultant at Career & CV Experts
Wspieram profesjonalistów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem kariery, budowaniem wizerunku i marki osobistej oraz skutecznym poruszaniu się po globalnym rynku pracy z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Wiem jak działają mechanizmy rządzące rynkiem pracy. Pracowałem jako headhunter/rekruter w firmach doradztwa personalnego (Search&Selection, Executive Search) i w wewnętrznym dziale HR (Integrator IT).

Przeprowadziłem ponad 200 procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i zarządcze (średni i wysoki szczebel). Obecnie obserwuję rynek pracy z perspektywy moich klientów którzy się po nim poruszają.
Piotr Jabłoński