Jeżeli tak jak my kochasz pracę z ludźmi, prowadzisz firmę lub działalność w branży około HR-owej lub możesz uzupełnić nasze usługi o konkretną wartość dodaną dołącz do grona naszych sprawdzonych Partnerów. Dlaczego warto z nami współpracować? 


  • Mamy renomę i dobrą markę na rynku
  • Działamy już od 5 lat, cieszymy się zaufaniem naszych Klientów
  • Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z obszaru HR
  • Dbamy o propagowanie dobrych standardów w zakresie rekrutacji i zarządzania HR
  • Mamy duży zasięg w mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook, Twitter)
  • Nasz blog na którym regularnie dzielimy się treściami i edukujemy jest odwiedzany przez stale rosnącą grupę odbiorców nastawioną na rozwój 
  • Rekomendujemy produkty i usługi w które wierzymy i z których korzystamy.

Podzielasz nasze wartości? Dołącz do grona naszych Partnerów!    
Mindfulness Inside to innowacyjna firma szkoleniowa zajmująca się warsztatami z obszaru Mindfulness. Pracujemy z organizacjami oraz klientami indywidualnymi pomagając im zmniejszać stres, poprawiać koncentrację oraz być bardziej „tu i teraz”.
Akademia Rekrutacji – projekt prowadzony przez ex-headhuntera Tomasza Rudnika. Szkolenia online z których korzystają kandydaci szukający pracy, pomagają zdobyć nową pracę w ciągu średnio 3 tygodni.
WHITE EAGLE HR – Serwis dedykowany byłym żołnierzom i mundurowym. Wspieramy Bohaterów w zakresie poszukiwania pracy, doradztwa i przekwalifikowania zawodowego.
Spokojna Głowa to ośrodek psychoterapii i fundacja którą stworzyliśmy, aby wspierać i pomagać naszym klientom w uzyskaniu większego psychicznego komfortu, tworzeniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz pełniejszego byciu „tu i teraz”. Naszym zadaniem jest uczyć tych, którzy tego potrzebują, nowych sposobów pracy ze stresem i z własnymi ograniczeniami. Chcemy aktywnie uczestniczyć w edukacji oraz w debacie społecznej na temat zdrowia psychicznego Polaków.

TeamQuest to firma doradztwa personalnego, założoną przezzespół konsultantów specjalizujących się w realizowaniu projektów rekrutacyjnychdla branży IT/Telco. Od 2008 roku wspieramy naszych partnerów biznesowych wskutecznym obsadzaniu stanowisk pracy wymagających kwalifikacji z dziedzinyinformatyki i telekomunikacji.

WizerunekProfesjonalisty.pl – studio fotograficzne, które specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych, biznesowych sesji zdjęciowych. Dobre zdjęcie biznesowe jest tak samo ważne jak dobre buty, markowy garnitur czy żakiet. To część wizerunku dzięki któremu, na co dzień setki profesjonalistów zdobywają pracę, kontrakty i uznanie w branży.
SlowLajf - Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu
Misją Fundacji SlowLajf jest inspirowanie organizacji i jednostek do ograniczania negatywnych skutków stresu w miejscu pracy i zapobiegania wypaleniu zawodowemu.