Jeżeli tak jak my lubisz pracę z ludźmi, prowadzisz firmę lub działalność w branży około HR-owej lub możesz uzupełnić nasze usługi o konkretną wartość dodaną dołącz do grona naszych sprawdzonych Partnerów. Dlaczego warto z nami współpracować? 


  • Mamy renomę i dobrą markę na rynku
  • Działamy już od ponad 5 lat, cieszymy się zaufaniem naszych Klientów
  • Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z obszaru HR
  • Dbamy o propagowanie dobrych standardów w zakresie rekrutacji i zarządzania HR
  • Mamy duży zasięg w mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook, Twitter)
  • Nasz blog na którym regularnie dzielimy się treściami i edukujemy jest odwiedzany przez stale rosnącą grupę odbiorców nastawioną na rozwój 
  • Rekomendujemy produkty i usługi w które wierzymy i z których korzystamy.

Podzielasz nasze wartości? Dołącz do grona naszych Partnerów!    
Mindfulness Inside to firma szkoleniowa zajmująca się warsztatami z obszaru Mindfulness. Pracujemy z organizacjami oraz klientami indywidualnymi pomagając im zmniejszać stres, poprawiać koncentrację oraz być bardziej „tu i teraz”.
Spokojna Głowa to ośrodek psychoterapii i fundacja którą stworzyliśmy, aby wspierać i pomagać naszym klientom w uzyskaniu większego psychicznego komfortu, tworzeniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz pełniejszego byciu „tu i teraz”. Naszym zadaniem jest uczyć tych, którzy tego potrzebują, nowych sposobów pracy ze stresem i z własnymi ograniczeniami. Chcemy aktywnie uczestniczyć w edukacji oraz w debacie społecznej na temat zdrowia psychicznego Polaków.
SlowLajf - Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu
Misją Fundacji SlowLajf jest inspirowanie organizacji i jednostek do ograniczania negatywnych skutków stresu w miejscu pracy i zapobiegania wypaleniu zawodowemu.