PIOTR JABŁOŃSKI – wspieram firmy w obszarze definiowania i wdrożenia strategii rekrutacji nowych pracowników oraz w procesie budowania wizerunku organizacji, jako atrakcyjnego pracodawcy. W tym celu, korzystam z moich doświadczeń rekrutacyjnych i doradczych, w zakresie współpracy z managerami i specjalistami, będącymi w trakcie zmian zawodowych. Dzięki temu, wiem jak wygląda rynek pracy, również z perspektywy kandydata.

Równolegle realizuję projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie średniego i wyższego szczebla oraz eksperckie / specjalistyczne. Wiem, że dobrze przeprowadzona kampania rekrutacyjna to kluczowy element, skutecznej strategii Emloyer Branding firmy.

Głównie współpracuję ze startupami i firmami z segmentu MŚP. Doradzam w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych w procesie rekrutacji i budowania zaufania do firmy, poprzez zaangażowanie w aktywność jej liderów i kluczowych pracowników.

Moje wypowiedzi i artykuły eksperckie były publikowane m.in. w: TVN, Radio Zet, Chilli Zet, Polskie Radio, The Observer, WP.PL, Glamour, PRoto, GoldenLine, Magazyn Rekruter.

Ważne są dla mnie jakość. partnerstwo, szacunek oraz otwarta komunikacja. Wychodzę z założenia, że kandydat, którego dzisiaj rekrutuję, jutro może zostać moim klientem. I tak często bywa.

Lubię to co robię, moja praca daje mi sporo satysfakcji, bo od każdego klienta czegoś się uczę.  Wiem, że nie zawsze łatwo jest to osiągnąć, ale doceniam równowagę między życiem i pracą. Sport i tworzenie muzyki to moje pasje, dzięki którym mogę zachować zdrowy dystans do rzeczywistości i „naładować baterie”. 

Ode mnie zawsze otrzymasz informację zwrotną.


WYBRANE REKOMENDACJE I HISTORIE MOICH KLIENTÓW:


Pełną listę rekomendacji i kontakty referencyjne, znajdziesz na moim profilu LINKEDIN