Blog

Jesienna konferencja Wyzwania HR w Krakowie

20 października w Hotelu Andel’s odbędzie się kolejna edycja konferencji Wyzwania HR, której organizatorem jest Pracuj.pl. Na konferencji będzie można spotkać praktyków, pasjonatów, ekspertów i specjalistów branży Human Resources.

Zapraszamy na 9 inspirujących wystąpień, podczas których usłyszymy m.in. o zarządzaniu talentami, jak precyzyjnie odczytywać sygnały i informacje zwrotne przekazywane przez kandydata w procesie rekrutacji, jak budować efektywne zespoły czy przygotować niestandardową kampanię rekrutacyjną.

Konferencję otworzy swoim autorskim wystąpieniem jeden z czołowych mówców biznesowych Szymon Kudła.

Kolejne sesje tematyczne poprowadzą uznani praktycy i liderzy HR: Rafał Szczepanik z Training Projects, Justyna Przybysz z Poczty Polskiej i Marta Szeszko z Extended DISC, Jadwiga Ford z Ford Coaching, Marta Wirecka z Future Processing, Prof. Olaf Żylicz ze Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, Andrzej Gondek ultramaratończyk oraz Beata Kapcewicz z Librandt.

Na zakończenie Łukasz Jakóbiak z 20 m.kw. na przykładzie swoich doświadczeń opowie nam jak znaleźć siłę do działania.

Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji „Wyzwania HR” znajdą Państwo na: http://www.wyzwaniahrkrakow/

Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Consultant at Career & CV Experts
Wspieram firmy w obszarze rekrutacji oraz definiowania skutecznych strategii Emloyer Branding. Współpracuję też z managerami oraz specjalistami, którzy są w trakcie zmian zawodowych i pomagam im przejść przez ten proces krok po kroku. Ode mnie zawsze otrzymasz informację zwrotną.
Piotr Jabłoński

Latest posts by Piotr Jabłoński (see all)