Blog

Jesienna konferencja Wyzwania HR w Krakowie

20 października w Hotelu Andel’s odbędzie się kolejna edycja konferencji Wyzwania HR, której organizatorem jest Pracuj.pl. Na konferencji będzie można spotkać praktyków, pasjonatów, ekspertów i specjalistów branży Human Resources. Zapraszamy na 9 inspirujących wystąpień, podczas których usłyszymy m.in. o zarządzaniu talentami, jak precyzyjnie odczytywać sygnały i informacje zwrotne przekazywane przez kandydata w procesie rekrutacji, jak budować efektywne zespoły czy przygotować niestandardową kampanię rekrutacyjną. Konferencję otworzy swoim autorskim wystąpieniem jeden z czołowych mówców biznesowych Szymon Kudła. Kolejne sesje tematyczne poprowadzą uznani praktycy i liderzy HR: Rafał Szczepanik z Training Projects, Justyna Przybysz z Poczty Polskiej i Marta Szeszko z Extended DISC, Jadwiga Ford z Ford Coaching, Marta Wirecka z Future Processing, Prof. Olaf Żylicz ze Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, Andrzej Gondek ultramaratończyk oraz Beata Kapcewicz z Librandt. Na zakończenie Łukasz Jakóbiak z 20 m.kw. na przykładzie swoich doświadczeń opowie nam jak znaleźć siłę do działania. Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji „Wyzwania HR” znajdą Państwo na: http://www.wyzwaniahrkrakow/
Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Personal Brand Strategist / Career Consultant at Career & CV Experts
Wspieram profesjonalistów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem kariery, budowaniem wizerunku i marki osobistej oraz skutecznym poruszaniu się po globalnym rynku pracy z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Wiem jak działają mechanizmy rządzące rynkiem pracy. Pracowałem jako headhunter/rekruter w firmach doradztwa personalnego (Search&Selection, Executive Search) i w wewnętrznym dziale HR (Integrator IT).

Przeprowadziłem ponad 200 procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i zarządcze (średni i wysoki szczebel). Obecnie obserwuję rynek pracy z perspektywy moich klientów którzy się po nim poruszają.
Piotr Jabłoński