Blog

Jesienna konferencja Wyzwania HR w Krakowie

20 października w Hotelu Andel’s odbędzie się kolejna edycja konferencji Wyzwania HR, której organizatorem jest Pracuj.pl. Na konferencji będzie można spotkać praktyków, pasjonatów, ekspertów i specjalistów branży Human Resources. Zapraszamy na 9 inspirujących wystąpień, podczas których usłyszymy m.in. o zarządzaniu talentami, jak precyzyjnie odczytywać sygnały i informacje zwrotne przekazywane przez kandydata w procesie rekrutacji, jak budować efektywne zespoły czy przygotować niestandardową kampanię rekrutacyjną. Konferencję otworzy swoim autorskim wystąpieniem jeden z czołowych mówców biznesowych Szymon Kudła. Kolejne sesje tematyczne poprowadzą uznani praktycy i liderzy HR: Rafał Szczepanik z Training Projects, Justyna Przybysz z Poczty Polskiej i Marta Szeszko z Extended DISC, Jadwiga Ford z Ford Coaching, Marta Wirecka z Future Processing, Prof. Olaf Żylicz ze Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, Andrzej Gondek ultramaratończyk oraz Beata Kapcewicz z Librandt. Na zakończenie Łukasz Jakóbiak z 20 m.kw. na przykładzie swoich doświadczeń opowie nam jak znaleźć siłę do działania. Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji „Wyzwania HR” znajdą Państwo na: http://www.wyzwaniahrkrakow/
Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

CEO & Founder & Career Consultant at Career & CV Experts
Były rekruter, zdobywał doświadczenie w firmach doradztwa personalnego i w wewnętrznych działach HR. Przeprowadził ponad 200 procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk dla polskich i międzynarodowych organizacji.

Szum informacyjny, brak wiedzy kandydatów na temat mechanizmów rządzących rynkiem pracy w epoce mediów społecznościowych oraz kłopoty w komunikacji na linii: kandydat - rekruter - pracodawca, zainspirowały go do przejścia na „trzecią stronę mocy” i założenia firmy doradczej Career & CV Experts (http://cvexpert.pl/). Gdzie wraz zespołem Konsultantów od ponad 5 lat, skutecznie wspiera swoich Klientów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem ich karier oraz efektywnym poruszaniu się po rynku pracy.

Wierzy, że gdyby przynajmniej połowa kandydatów, którzy nie otrzymali obiecanej informacji zwrotnej od rekruterów, zamiast obrażać się na nich, nagłośniłaby sprawę w mediach społecznościowych, to zjawisko szybko przestałoby istnieć.
Piotr Jabłoński