Blog

 

Mamy do rozlosowania 5 zaproszeń na pierwszy z cyklu warsztatów, organizowanych przez zespół Czas na mnie.

Tradycyjne media informują, o tym, że pracy u nas nie ma. Temat dobrze się sprzedaje. Możesz im zaufać i nie robić nic w kierunku zmiany pracy lub jej poszukiwań. Możesz też przestać narzekać na rząd i wrednych rekruterów, którzy nie odpowiadają na Twoje CV i wziąć sprawy w swoje ręce. Zacznij aktywnie działać! Uwierz, że jest więcej sposobów na zdobycie dobrej pracy niż aplikowanie na ogłoszenia.

 

CZAS NA MNIE!…

…jest cyklem otwartych warsztatów skierowanych do ludzi zarówno wchodzących na rynek pracy, jak i tych, którzy pracę mają, ale próbują w niej znaleźć swoje miejsce.

Warsztaty możesz potraktować jak swój bagaż podręczny, z którym zdarzy Ci się podróżować przez życie od stacji PRACA do stacji LEPSZA PRACA.

TO WYJĄTKOWY PROJEKT…

…przygotowany przez równie wyjątkowych praktyków zarządzania biznesem zarówno w Polsce, jak i za granicą, którzy są gotowi być Twoimi mentorami. Łącznie reprezentują 63 lata doświadczeń zawodowych!

Jak zdobyć pracę?

Obecnie najczęściej szukamy pracy za pośrednictwem ogłoszeń rekrutacyjnych w prasie i w Internecie. Tymczasem mniej niż 9% zatrudnionych otrzymuje pracę w wyniku tego typu działań. Czy masz świadomość, że istnieje wiele innych metod poszukiwania pracy?

Czy wiesz, że tylko jedno na blisko 1500 wysłanych CV zostaje zaakceptowane i skutkuje zatrudnieniem?

Czy znasz powody, dla których pracodawca miałby odrzucić wspomniane 1499 podań o pracę i zainteresować się właśnie Tobą?

Czy znając te powody, potrafisz je skutecznie wykorzystać?

Czy wiesz, jakie umiejętności posiadasz, jak je zwykle wykorzystujesz i jak mogą one z korzyścią zapracować dla Ciebie u konkretnego pracodawcy?

Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskasz na najbardziej praktycznym, w jakim kiedykolwiek uczestniczyłeś, warsztacie nr 1.

 

Brzmi ciekawie? Jeśli chcesz otrzymać od nas zaproszenie o wartości 150 zł, wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

 

Z ilu modułów składa się cykl szkoleń i kto je prowadzi?

 

Odpowiedź znajdziesz na fanpage lub stronie internetowej organizatora. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkursy@cvexpert.pl

 

Na odpowiedzi czekamy do 14 listopada, do godziny 23.59. Zwycięzców wybierzemy na drodze losowania. O wynikach konkursu poinformujemy 15 listopada na fanpage CV Expert i za pośrednictwem wiadomości e-mail.

 

Termin i miejsce szkolenia:

16/11/2013

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

ul. Postępu 17A, Warszawa

Zajęcia w godzinach 10:00-16:00

 

Jesteś gotów? Czas na Ciebie!

 

real job

 

 

Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Consultant at Career & CV Experts
Wspieram firmy w obszarze rekrutacji oraz definiowania skutecznych strategii Emloyer Branding. Współpracuję też z managerami oraz specjalistami, którzy są w trakcie zmian zawodowych i pomagam im przejść przez ten proces krok po kroku. Ode mnie zawsze otrzymasz informację zwrotną.
Piotr Jabłoński

Latest posts by Piotr Jabłoński (see all)