Blog

HR Leaders’ Magazine – magazyn godny polecenia

HR Leaders’ Magazine to pierwsze na rynku czasopismo, które kompleksowo porusza temat zasobów ludzkich oraz coachingu w biznesie. Najlepsi specjaliści z branży HR i coachowie skupieni wokół International Coach Federation w każdym numerze dostarczają praktyczne rozwiązania, które sprawdziły się w innych firmach. Redaktorem prowadzącym czasopisma jest Inga Bielińska – trener i certyfikowany coach ICF, wiceprzewodnicząca International Coaching Federation Polska.

[uwaga – wpis sponsorowany]

Czasopismo stawia przede wszystkim na dostarczanie praktycznych rozwiązań osobom odpowiedzialnym za zarządzanie ludźmi. W HR Leaders’ Magazine znajdziecie Państwo gotowe rozwiązania, przetestowane i sprawdzone metody, które z powodzeniem wdrożycie w swoich miejscach pracy i które przyniosą zamierzony rezultat. W każdym numerze prezentujemy case studies polskich i zagranicznych, które inspirują do wprowadzenia zmian w zakresie budowania polityki personalnej.

Prenumerując HR Leaders’ Magazine zyskujesz dostęp do rozwiązań przygotowanych przez najlepszych specjalistów HR i coachów skupionych wokół ICF. Regularna lektura czasopisma pomoże Ci odnieść sukces w twojej karierze i rozwiązać problemy, które w życiu zawodowym są nieuniknione.

Dostępny TUTAJ

cover_HR_new