EMPLOYER BRANDING

WIZERUNEK PRACODAWCY

5/5

Wspieramy firmy w zakresie audytu procesu rekrutacji, definiowania i wdrożenia strategii rekrutacji nowych pracowników oraz w procesie budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. 

Kluczowym działaniem w zakresie Employer Branding, jest dobrze przemyślana strategia pozyskiwania nowych pracowników oraz budowa  wizerunku firmy w oczach potencjalnych kandydatów.

Dobrze wdrożona strategia Employer Branding, pozwala na znaczne obniżenie kosztów rekrutacji, ograniczenie rotacji w firmie, wzrost zaangażowania obecnych pracowników i zwiększenie zaufania do marki pracodawcy.

W trakcie realizacji projektów z obszaru Employer Branding, korzystamy z naszych doświadczeń rekrutacyjnych i doradczych, w zakresie współpracy managerami i specjalistami, będącymi w trakcie zmian zawodowych. Dzięki temu wiemy, jak wygląda rynek pracy, również z perspektywy kandydata.

Doradzamy w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych, w procesie rekrutacji i budowania zaufania do firmy, poprzez zaangażowanie w aktywność jej liderów i kluczowych pracowników.

Bardzo ważne jest dla nas to, aby dowiedzieć się jak działa firma od wewnątrz. Chcemy poznać jej pracowników, kulturę organizacyjną, styl komunikacji oraz wartości jakimi się kierują. 

5/5

opinie klientów

Skontaktuj się z nami