Po wielu latach pracy w jednej firmie nie widząc możliwości awansu, powiększenia zakresu kompetencji ani  perspektyw rozwoju produktu, którym się zajmowałam zdecydowałam się poszukać nowych wyzwań i możliwości.

Szukanie pracy było dla mnie czymś zupełnie nowym. Po kilku rozmowach z rekruterami zorientowałam się , że staranie się o pracę jest zupełnie odrębną umiejętnością . Nie chcąc szukać po omacku postanowiłam zwrócić się do fachowców w dziedzinie opracowywania dokumentów aplikacyjnych i poszukiwania odpowiednich ofert pracy. Chciałam otrzymać wskazówki i wsparcie jak opracować CV, aby wzbudzało zainteresowanie i było doceniane oraz poradę jak docierać do najlepszych firm rekrutacyjnych.

Moja współpraca z konsultantami Career & CV Experts, zaowocowała usystematyzowaniem moich dotychczasowych działalności i osiągnięć. Pozwoliło mi to na zupełnie inne spojrzenie na moje możliwości i umiejętności, usystematyzowanie ich i przemyślenie jakie dodatkowe i niepospolite wartości jestem w stanie zaoferować pracodawcy. 

Ponadto sesje stricte coachingowe zachęciły mnie do zdobycia dodatkowych, cenionych na rynku pracy kwalifikacji.

Rezultatem mojej współpracy z Career & CV Experts, było bezproblemowe przejście procedury kwalifikacyjnej. Byłam dobrze przygotowana dzięki sugestiom, które otrzymałam od Piotra  a także dzięki rozmowom w trakcie, których ustaliliśmy które z moich mocnych stron powinnam podkreślać.

Najważniejszym długoterminowym rezultatem jest pokazanie mi słabych stron, które powinnam skorygować. Pracuję nad nimi i być może dzięki temu niedługo będę zmieniać pracę na jeszcze bardziej satysfakcjonującą.

Naprawdę warto skorzystać z usług fachowców, oni wiedzą co jest ważne przy poszukiwaniu dobrej pracy i są na bieżąco z aktualnymi wymaganiami na rynku. Osoba poszukująca pracy styka się z tymi problemami rzadko z którymi oni mają codzienny kontakt. 

Pomoc i wsparcie konsultantów Career & CV Experts spowoduję, że procedura poszukiwania pracy będzie łatwiejsza, skuteczniejsza i bardziej satysfakcjonująca.


Po wielu latach pracy w jednej organizacji ciężko odnaleźćsię na rynku pracy, mieć energię i motywację żeby zmienić coś z swoim życiu.Współpraca z Piotrem dodaje takiej siły i motywacji. Poza takimi kwestiami jakprzemyślane dokumenty aplikacyjne czy profil na portalu społecznościowymotrzymałem też wiele cennych wskazówek i porad, które okazują się bardzoużyteczne i to nie tylko przy poszukiwaniu pracy (networking pomaga w wieluinnych kwestiach). Co więcej niektóre informacje zwrotne wydały mi sięoczywiste, ale nigdy wcześniej tego nie dostrzegłem.

Moje postępowanie na rynku pracy bardzo się zmieniło.Nawiązuję nowe kontakty, pracuję przy ciekawych projektach, nie ograniczam sięwyłącznie do mojej branży.

Współpraca z Career & CV Experts jest inwestycją wsiebie, a jak wiadomo takie inwestycje są najbardziej opłacalne.

I have had an opportunity to work with Piotr on my careerchangeover. From the start he has taken an impresively top-bottom andsystematic approach to that project. Establishing goals, boosting my resume aswell as the LinkedIn profile was just a warm-up to what happened later on. Heremained consistently goal-driven and persistent in carrying on in spite of myoutpours of doubts when things seemed to take too long at times. His firmstand, experience and and a very down-to-the-earth attitude vastly helped inovercoming all obstacles arising throughout the process. I strongly recommendPiotr to all those who consider enhancement of their career paths.

Reorganizacja, zatrzymanie rozwoju w miejscu i brakperspektywy kontynuacji zatrudnienia były motywacją do powrotu na rynek pracy.Pojawiła się potrzeba stworzenia profilu biznesowego, analizy i profesjonalnegopodsumowania dotychczasowej kariery zawodowej. O wyborze firmy zdecydowałyartykuły na które trafiłam zupełnie przez przypadek w Internecie, ale byłynapisane w sposób, który bezwarunkowo przekonał mnie do kontaktu.

Strategicznym dla mnie tematem była analiza mocnych isłabych stron – było to dużą pomocą w uświadomieniu sobie co należy i chcępoprawić, a na rozmowie czuć się komfortowo i być świadomym swoich mocnychstron. W tym wypadku naprawdę doceniam rozmowę z Piotrem, bardzo dobry kontakti terminowość z jego strony.

CV i profil są profesjonalne i na bardzo wysokim poziomie, awsparcie jest kontynuowane na bieżąco na miarę potrzeb. Bardzo miłymzaskoczeniem był dla mnie też fakt, że pomimo niewielu ogłoszeń w obszarzemoich zainteresowań – odpowiedź była na każde wysłane CV do tej pory, a najważniejszypierwszy krok to właśnie … dostać się na rozmowę.

Przez ostatnie 15 lat przebywałem za granicą i po powrociedo kraju nie znałem lokalnego rynku pracy. Potrzebowałem stworzyć polską wersjęCV oraz poznać warszawski rynek pracy.

Opracowaliśmy profesjonalne CV oraz odbyliśmy kilka rozmówcoachingowych z zakresu lokalnego rynku pracy.

W chwili zgłoszenia się do Career & CV Experts nieszukalem aktywnie pracy. Chciałem jednak poznać rynek i polskie realia popowrocie do kraju. Myślę, że udało się to w 100%.

W związku planowaną fuzją na rynku bankowym postanowiłemprofesjonalnie przygotować się do poszukiwania nowego pracodawcy.

Chciałem doskonale przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej,poprawić dokumenty aplikacyjne oraz skontaktować się z headhunterami działającymi na rynku polskim.

Otrzymałem świetnie przygotowane dokumenty aplikacyjne.Innowacyjne CV funkcjonalne przygotowane przez specjalistów z Career & CVExperts, może być wzorem do naśladowania. Dokumenty nIe tylko idealnie pokazująprzebieg mojej kariery zawodowej, koncentrując się na kluczowych i mocnychstronach, ale do tego są przejrzyste iatrakcyjne wizualnie.

Nieocenione były również spotkania, które pozwoliły mi przygotowaćresume moich dokonań zawodowych oraz umiejętności wypracowanych przez latapracy. 

Wszystkim polecam próbną rozmowę kwalifikacyjną, której efekty widać jużna pierwszych spotkaniach z HH, z którymi oczywiście pomógł mi się skontaktowaćzespół Career & CV Experts.

Pracując 8 lat w jednej firmie, podjąłem decyzję o zmianie pracodawcy, jak się okazało stworzone przeze mnie CV było mało skuteczne. Poszukując osoby mogącej wspomóc mnie w poszukiwaniu pracy trafiłem na Career & CV Experts. Po spotkaniu z konsultantem kariery stwierdziłem, że jest to profesjonalista, spotkanie było bardzo merytoryczne co pozwoliło mi na podjęcie decyzji o szerszej współpracy. 

Podczas całego procesu współpracy, pomijając fakt odpowiedniego wdrożenia, przygotowania mojej osoby do uwarunkowań na rynku pracy, konsultant Career & CV Experts pracował w formie mentora. Zawsze można liczyć na kontakt, wsparcie lub rozmowę.

Odpowiednie przygotowanie mojej osoby do poruszania się na rynku pracy, skutkowało lepszymi rozmowami rekrutacyjnymi – które były rzeczowe. Wsparcie Career & CV Experts zaowocowało znalezieniem nowej pracy.


Przez ponad 12 lat zajmowałam stanowisko menadżerskie w międzynarodowej firmie działającej w branży FMCG. W wyniku restrukturyzacji firmy dział w którym pracowałam został zlikwidowany. Po okresie regeneracji sił nadszedł czas na poszukiwania. Wspólnie z koleżankami z działu HR napisałam nowe CV które jak się później okazało nie było skuteczne. 

Ofert pracy w moim profilu niestety było mało. W ciągu pół roku byłam na 2 rozmowach o pracę. Pamiętam, że podczas tych spotkań byłam tak zestresowana, że z trudem mogłam formułować konstruktywne wypowiedzi. Tych rekrutacji oczywiście nie wygrałam. Z tej drugiej firmy nie dostałam nawet informacji zwrotnej…. Na ofertę Career & CV Experts natrafiłam przypadkowo. Doszłam do wniosku, że warto się spotkać i porozmawiać. Po rozważeniu wszystkich „za i przeciw”, podjęłam decyzję o rozpoczęciu współpracy. 

Przeszłam przez Audyt Kariery, wspólnie wypracowaliśmy nowe dokumenty aplikacyjne które znacznie różniły się od starej wersji CV. Dużym zaskoczeniem był dla mnie fakt z jak wielu moich kompetencji i osiągnięć nie zdawałam sobie sprawy. Bardzo wartościowym doświadczeniem dla mnie były symulacje rozmów kwalifikacyjnych. Nabrałam w tym obszarze większej pewności siebie co przełożyło się na efekty. Po ok. 6 miesiącach „biegania” po rozmowach kwalifikacyjnych, otrzymałam ofertę zatrudnia którą przyjęłam i nie żałuję. Na skorzystanie z usług Career & CV Experts namówiła mnie żona, która śledzi bloga w tym serwisie. Zdecydowałem się na podjęcie współpracy bo nie miałem zbyt wiele czasu żeby zajmować się tymi wszystkimi działaniami związanymi z poszukiwaniem pracy. Myślałem, że wszystko zrobią za mnie, ale myliłem się. Sam okres przygotowań do procesu zajmuje sporo czasu i wymaga wiele pracy nad sobą. 

Kolejne etapy nie wymagają już tak dużego poświęcenia, ale jeśli nie chcesz zmienić pracy to jej po prostu nie zmienisz! Po 6 miesiącach pojawiła się oferta od headhuntera z UK. Rekrutował Senior Managera do nowych struktur tworzonych w Polsce. Zmieniłem pracę i wydaje mi się, że na lepszą.Po 8 latach spędzonych w korporacji doszedłem do wniosku, że nadszedł czas na zmianę otocznia. Kompletnie nie wiedziałem jak zabrać się za poszukiwania pracy. Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to wysyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenia. Problem polegał na tym, że CV pisałem ostatnio 15 lat temu. Nie było mi ono do niczego potrzebne bo pracę zmieniałem dosyć płynnie będąc rekomendowanym przez osoby z którymi współpracowałem. 

Kontakt do Career & CV Experts został mi polecony przez partnera biznesowego. Przyznam, że początkowo podchodziłem do tej oferty dosyć sceptycznie i długo odwlekałem decyzję. Po pierwszych spotkaniach zmieniłem zdanie. Wspólnie ustaliliśmy konkretny plan działania i zakres współpracy. 

W ciągu 4 miesięcy intensywnych działań, po kilku spotkaniach z rekruterami dostałem satysfakcjonującą propozycję zatrudnienia, zarówno pod względem finansowym jak i rozwojowym. 

Polecam usługi Career & CV Experts, tym którym brakuje odwagi i motywacji do działania. Z perspektywy czasu żałuję, że nie wykonałem tych kroków wcześniej.