Skontaktuj się z nami – stworzymy program dopasowany do Twoich potrzeb

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podczas 30 – 45 minutowej rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji, dowiemy się jakiego wsparcia potrzebujesz i wspólnie stworzymy rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i naszych możliwości.

Jak zacząć?

Złóż zamówienie w naszym systemie lub skorzystaj z opcji  kontakt, oddzwonimy w ciągu 24 h. 

Audyt Kariery – cel, wartości, strategia i wizja kariery

Podczas indywidualnego warsztatu pomożemy Ci określić cel zawodowy, zdefiniować kierunek poszukiwań, pulę kluczowych kompetencji i słów kluczowych oraz przeprowadzamy analizę SWOT w kontekście przyszłych kroków na rynku pracy.Ustalamy strategię i plan rozwoju kariery dopasowany do Twojego profilu zawodowego i branży w której działasz. Podczas sesji otrzymasz informację zwrotną i wskazówki dotyczące Twoich dokumentów aplikacyjnych i wizerunku online. Nasz konsultant odpowie na Twoje pytania i zarekomenduje zestaw możliwych rozwiązań. Czas: 90 minutForma: spotkanie osobiste lub wideokonferencja 

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne + profil LinkedIn

Twoje dokumenty aplikacyjne i profil LinkedIn zostaną wzbogacone o elementy, dzięki którym ich skuteczność wzrośnie. W efekcie będziesz częściej zapraszany na rozmowy rekrutacyjne i skrócisz czas poszukiwania pracy do minimum. Finalnie wypracujemy pakiet dokumentów aplikacyjnych, z rozbudowanym podsumowaniem zawodowym, oparty o kluczowe kompetencje, osiągnięcia zawodowe i kierunek poszukiwań. Konsultant z którym będziesz współpracował to doświadczony rekruter, który pomoże Ci dostosować Twoje dokumenty aplikacyjne i profil LinkedIn do wymagań panujących na polskim lub globalnym rynku pracy. Tworzymy od podstaw lub przeprowadzimy audyt i optymalizację Twoich dokumentów aplikacyjnych i profilu na LinkedIn pod kątem zawartych w nim treści i słów kluczowych. Sprawimy, że Twój profil będzie częściej pojawiał się w wynikach wyszukiwania rekruterów. Na bazie zebranych danych, przygotujemy dla Ciebie spójny pakiet dokumentów aplikacyjnych (indywidualny projekt CV, portfolio projektów, ramowy list motywacyjny) oraz narzędzia i treści usprawniające komunikację (optymalizacja profilu LinkedIn, treść cover e-mail, list po spotkaniu rekrutacyjnym). Wiemy, co jest ważne dla rekruterów i dostosujemy Twoją prezentację do ich oczekiwań.    

Tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia dokumentów na język angielski? Dzięki tej usłudze masz pewność, że Twoje dokumenty aplikacyjne zostaną przetłumaczone w właściwy sposób z uwzględnieniem specyfiki stanowiska, branży i wymagań rynku.

Strategia i taktyka zdobywania pracy w XXI w.

Podczas warsztatu z konsultantem kariery, wypracujesz swoją indywidualną strategię i taktykę działania, dopasowaną to wymagań branży w której pracujesz i realiów rządzących rynkiem pracy w XXI wieku. Podczas sesji dowiesz się:
 • jak optymalnie wykorzystać możliwości które dają media społecznościowe
 • jak działają rekruterzy i jakimi czynnikami kierują się podejmując kluczowe decyzje o zatrudnieniu
 • jak prowadzić skuteczny networking biznesowy
 • jak docierać do ukrytego rynku pracy
 • jak budować profesjonalny i spójny z Twoimi wartościami wizerunek online
 • jak aktywować i efektywnie zarządzać Twoją siecią kontaktów
 • jak skutecznie aplikować na oferty pracy
 • jak prowadzić komunikację z headhunterami i potencjalnymi pracodawcami
Czas: 90 min. Forma kontaktu: spotkanie osobiste lub wideokonferencja

Przygotowanie do rozmowy z rekruterem

Pomożemy Ci kompleksowo przygotować się do rozmowy z rekruterem lub potencjalnym pracodawcą, aby Twoje wystąpienie było spójne. Dowiesz się nad czym powinieneś pracować od konsultanta, który przeprowadził setki rozmów z kandydatami. Po spotkaniu otrzymasz zapis wideo z sesji do dalszej analizy. Dlaczego warto:
 • Będziesz wiedział jakie błędy popełniasz i nad czym powinieneś pracować.
 • Nasz konsultant wyposaży Cię w wiedzę i narzędzia dzięki którym będziesz optymalnie przygotowany do rozmowy z rekruterem.
 • Otrzymasz informację zwrotną na temat Twojej prezentacji. Dowiesz się w jaki sposób odpowiadać na podchwytliwe pytania zadawane w czasie rekrutacji.
 • Zyskasz pewność siebie. Będziesz potrafił dobrze zaprezentować swoje mocne strony w kontekście stanowisk na które aplikujesz.
 • Dowiesz się jak zarządzać swoim stresem żeby działał na Twoją korzyść.
 • Nie dajemy gotowych rozwiązań i nie uczymy szablonowych odpowiedzi rodem z poradników. Pomożemy Ci wypracować indywidualny i naturalny styl komunikacji. Nic tak nie drażni rekruterów jak niespójność, sztuczność i słabe „aktorstwo”.
 • Otrzymujesz zapis video z symulacji i mind mapę ze spotkania oraz dodatkowe materiały i wskazówki dzięki którym budujesz swoją pewność siebie i zwiększasz swoje szanse w kolejnych etapach rekrutacji.
Etapy działania:
 • Nasz konsultant ustala dogodny dla Ciebie termin spotkania lub wideokonferencji.
 • Jeśli rozmowa będzie dotyczyć konkretnej oferty pracy to prześlij do nas opis stanowiska.
 • Podczas sesji konsultant przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad zadając pytania które mogą pojawić się na rozmowie z rekrutacyjnej. Podczas sesji konsultant na bieżąco wskazuje błędy jakie popełniasz i koryguje Twoje odpowiedzi.
Czas: 90 min. Forma kontaktu: spotkanie osobiste lub wideokonferencja

Monitoring rynku pracy

Co tydzień otrzymujesz od nas oferty pracy na które warto aplikować. Dodatkowo wspieramy Cię w ustaleniu kontaktów i dotarciu do rekruterów odpowiedzialnych za poszczególne oferty. Ty tylko wysyłasz CV.

Analiza rynku i dystrybucja CV wśród headhunterów w Polsce

Przeprowadzamy gruntowną analizę rynku, definiujemy listę 30-50 firm doradztwa personalnego które mogą realizować projekty rekrutacyjne w obszarze Twojej specjalizacji. Rozbudowujemy sieć kontaktów wśród rekruterów / headhunterów (LinkedIn) i przesyłamy Twoje CV do wyselekcjonowanych konsultantów w Polsce. Na potrzeby realizacji usługi zakładamy dla Ciebie nowy profesjonalny adres e-mail i tworzymy odpowiednią treść komunikatu. Na zakończenie procesu, otrzymujesz od nas szczegółowy raport, praktyczne wskazówki i plan dalszych działań.

Analiza rynku i dystrybucja CV wśród headhunterów w regionie EMEA

Przeprowadzamy szczegółową analizę rynku pracy w zdefiniowanych krajach regionu (EMEA), ustalamy listę 30-50 kluczowych firm doradztwa personalnego które mogą prowadzić projekty rekrutacyjne w obszarze Twojej specjalizacji. Następnie rozbudowujemy sieć kontaktów wśród rekruterów w tych firmach (LinkedIn) i przesyłamy Twoje CV do wyselekcjonowanych konsultantów. Na potrzeby realizacji usługi zakładamy dla Ciebie nowy profesjonalny adres e-mail i tworzymy odpowiednią treść komunikatu. Na zakończenie procesu, otrzymujesz od nas szczegółowy raport, praktyczne wskazówki i plan dalszych działań.

Analiza rynku i dystrybucja CV wśród rekruterów w 25 firmach

Wspólnie z nami zdefiniujesz listę 25 firm w których chcesz pracować i możesz wykorzystać swoje kompetencje. Następnie przeprowadzamy research we wskazanych organizacjach, ustalamy kontakty do rekruterów i przesyłamy do nich Twoje CV. Na potrzeby realizacji usługi zakładamy dla Ciebie nowy adres e-mail i tworzymy odpowiednią treść komunikatu. Na zakończenie procesu, otrzymujesz szczegółowy raport, praktyczne wskazówki i plan dalszych działań.

Zarządzanie skrzynką e-mail i portalami

Jeśli pracujesz zawodowo to prawdopodobnie nie masz zbyt wiele czasu na efektywnie zajmowanie się codziennymi sprawami związanymi z poszukiwaniem pracy. Możemy przejąć część obowiązków z tym związanych. Zajmiemy się m.in.:
 • Wyszukiwaniem ofert i aplikowaniem w Twoim imieniu
 • Odpowiadaniem na wiadomości
 • Kreowaniem profesjonalnego wizerunku na portalach

Wsparcie online + usługi concierge

Usługa wsparcia online polecana dla osób będących w trakcie aktywnego poszukiwania pracy. Nasz konsultant w ciągu 24 godzin od chwili kontaktu, udzieli odpowiedzi na pytania pojawiające się podczas procesu poszukiwań nowej pracy. Zakres wsparcia:
 • Informacja zwrotna i doradztwo w zakresie: analizy i informacji zwrotnej odnośnie dokumentów aplikacyjnych, optymalizacji profilu LinkedIn, wizerunku online, aktywności na portalach, docierania do ukrytego rynku pracy lub na inny zdefiniowany przez Ciebie temat.
 • Ustalenie kontaktu do osoby odpowiedzialnej za prowadzenie rekrutacji. (nie dotyczy rekrutacji gdzie nie jest podana nazwa pracodawcy lub firmy doradztwa personalnego – ogłoszenia „widmo”.).
 • Sprawdzenie referencji (w 2 firmach).
 • Konsultacje w zakresie prawa pracy.
 • Zebranie informacji na temat firmy i osób odpowiedzialnych za prowadzenie rekrutacji po stronie HR i biznesu. (5 firm).
 • Badanie opinii nt. firmy w której możesz potencjalnie zostać zatrudniony.
 • Doradztwo w zakresie negocjacji warunków zatrudnienia.
 • Dostosowanie dokumentów aplikacyjnych do oferty pracy (do 15 aplikacji).
W skład usługi wchodzi nielimitowana korespondencja e-mail i 2 godziny konsultacji telefonicznych lub online.