Career Coach

W Career & CV Experts wspieramy w procesach wprowadzania zmian zawodowych. Nasze usługi kierujemy do Klientów indywidualnych, doświadczonych specjalistów, kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla oraz biznesu. Pracowaliśmy jako rekruterzy. Wiemy jak działają mechanizmy rządzące rynkiem pracy. Wyznajemy zasadę slow work – ważna jest dla nas równowaga między pracą a życiem osobistym. W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Career Coach

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • Kompleksowe wspieranie naszych Klientów w procesie planowania kariery i wdrażania zmian w życiu zawodowym.
 • Prowadzenie indywidualnych sesji coachingu kariery, wsparcie Klienta przy definiowaniu przewag konkurencyjnych i obszarów do rozwoju.
 • Wsparcie przy tworzeniu efektywnej strategii działania na rynku pracy dopasowanej do wymagań stanowiska i branży.
Wymagania:
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych metodą Direct / Executive Search, zdobyte w renomowanej firmie doradztwa personalnego lub w wewnętrznym dziale HR.
 • Doświadczenie w pracy z kadrą managerską średniego i wyższego szczebla.
 • Znajomość zagadnień biznesowych.
 • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych o zasięgu globalnym.
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
 • Pracę z ciekawymi Klientami, przy innowacyjnych projektach z obszaru doradztwa zawodowego, Personal Brandingu, Career Coachingu, często o zasięgu globalnym.
 • Elastyczną formę zatrudnienia i możliwość pracy projektowej.
 • Realny wpływ na rozwój organizacji.
Jeśli spełniasz zakładane wymagania i chcesz razem z nami budować wartość naszej organizacji, prześlij swoje CV wraz z linkiem do profilu LinkedIn na adres: rekrutacja@cvexpert.pl. W tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska na które aplikujesz. Napisz też w kilku zdaniach dlaczego chcesz do nas dołączyć. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

CEO & Founder & Career Consultant at Career & CV Experts
Były rekruter, zdobywał doświadczenie w firmach doradztwa personalnego i w wewnętrznych działach HR. Przeprowadził ponad 200 procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk dla polskich i międzynarodowych organizacji.

Szum informacyjny, brak wiedzy kandydatów na temat mechanizmów rządzących rynkiem pracy w epoce mediów społecznościowych oraz kłopoty w komunikacji na linii: kandydat - rekruter - pracodawca, zainspirowały go do przejścia na „trzecią stronę mocy” i założenia firmy doradczej Career & CV Experts (http://cvexpert.pl/). Gdzie wraz zespołem Konsultantów od ponad 5 lat, skutecznie wspiera swoich Klientów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem ich karier oraz efektywnym poruszaniu się po rynku pracy.

Wierzy, że gdyby przynajmniej połowa kandydatów, którzy nie otrzymali obiecanej informacji zwrotnej od rekruterów, zamiast obrażać się na nich, nagłośniłaby sprawę w mediach społecznościowych, to zjawisko szybko przestałoby istnieć.
Piotr Jabłoński