Career Coach

W Career & CV Experts wspieramy w procesach wprowadzania zmian zawodowych. Nasze usługi kierujemy do Klientów indywidualnych, doświadczonych specjalistów, kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla oraz biznesu. Pracowaliśmy jako rekruterzy. Wiemy jak działają mechanizmy rządzące rynkiem pracy. Wyznajemy zasadę slow work – ważna jest dla nas równowaga między pracą a życiem osobistym. W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Career Coach

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • Kompleksowe wspieranie naszych Klientów w procesie planowania kariery i wdrażania zmian w życiu zawodowym.
 • Prowadzenie indywidualnych sesji coachingu kariery, wsparcie Klienta przy definiowaniu przewag konkurencyjnych i obszarów do rozwoju.
 • Wsparcie przy tworzeniu efektywnej strategii działania na rynku pracy dopasowanej do wymagań stanowiska i branży.
Wymagania:
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych metodą Direct / Executive Search, zdobyte w renomowanej firmie doradztwa personalnego lub w wewnętrznym dziale HR.
 • Doświadczenie w pracy z kadrą managerską średniego i wyższego szczebla.
 • Znajomość zagadnień biznesowych.
 • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych o zasięgu globalnym.
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
 • Pracę z ciekawymi Klientami, przy innowacyjnych projektach z obszaru doradztwa zawodowego, Personal Brandingu, Career Coachingu, często o zasięgu globalnym.
 • Elastyczną formę zatrudnienia i możliwość pracy projektowej.
 • Realny wpływ na rozwój organizacji.
Jeśli spełniasz zakładane wymagania i chcesz razem z nami budować wartość naszej organizacji, prześlij swoje CV wraz z linkiem do profilu LinkedIn na adres: rekrutacja@cvexpert.pl. W tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska na które aplikujesz. Napisz też w kilku zdaniach dlaczego chcesz do nas dołączyć. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Piotr Jabłoński

Piotr Jabłoński

Personal Brand Strategist / Career Consultant at Career & CV Experts
Wspieram profesjonalistów w podejmowaniu strategicznych decyzji, związanych z rozwojem kariery, budowaniem wizerunku i marki osobistej oraz skutecznym poruszaniu się po globalnym rynku pracy z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Wiem jak działają mechanizmy rządzące rynkiem pracy. Pracowałem jako headhunter/rekruter w firmach doradztwa personalnego (Search&Selection, Executive Search) i w wewnętrznym dziale HR (Integrator IT).

Przeprowadziłem ponad 200 procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i zarządcze (średni i wysoki szczebel). Obecnie obserwuję rynek pracy z perspektywy moich klientów którzy się po nim poruszają.
Piotr Jabłoński