AGENT KARIERY

- WSPARCIE NETWORKINGOWE -

5/5

Jeśli twoje CV i profil LinkedIn wymaga tylko drobnych poprawek, wiesz jakiej pracy szukasz i potrzebujesz jedynie wsparcia w dystrybucji twoich dokumentów aplikacyjnych to usługa Agent Kariery jest dla ciebie.

Zadbamy o to, aby twoje CV trafiło do headhunterów, którzy realizują projekty rekrutacyjne w obszarze twojej specjalizacji.

Dlaczego kontakt z headhunters jest tak ważny? Zdecydowana większość ciekawych ofert pracy nie jest publikowania w serwisach z ogłoszeniami (im wyższe stanowisko zajmujesz tym ofert jest mniej). Dzieje się tak dlatego, że pracodawcy mają świadomość, tego że standardowymi metodami nie zrekrutują odpowiedniego pracownika i w gronie najlepszych, upatrują zwykle osoby które aktywnie nie poszukują pracy lub ktoś już pracuje na tym stanowisku i na jego miejsce toczy się poufny proces rekrutacyjny (replacement).

Rolą dobrego headhuntera jest dotarcie do pasywnych kandydatów i złożenie im propozycji zmiany pracy. Headhunter który otrzyma zlecenie rekrutacyjne od swojego klienta, koncentruje się na efektach, dlatego w pierwszej kolejności kontaktuje się z kandydatami ze swojej sieci kontaktów i to im składa propozycję udziału w procesie rekrutacji lub prosi o polecenia odpowiednich osób.

Dzięki usłudze Agent Kariery, zwiększysz swoje szanse na udział w poufnych procesach rekrutacyjnych i ułatwiasz pracę headhunterom bo będziesz dobrze przygotowanym kandydatem.

W ramach usługi:

  • Skontaktujemy twój profil LinkedIn z najważniejszymi headhunterami na rynku
  • Zadbamy o to aby twoje CV trafiło do headhunterów, którzy mogą prowadzić projekty rekrutacyjne odpowiadające twoim kwalifikacjom
  • Zarekomendujemy Twój profil zawodowy w naszej sieci kontaktów biznesowych i mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook, Twitter, Blog)
  • Pomożemy ci dotrzeć do rekruterów w 10 firmach w których chcesz pracować
5/5

opinie klientów

CENA USŁUGI: 2490 ZŁ

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ WIĘCEJ?

JOB HUNTER – EXECUTIVE OUTPLACEMENT

Program Job Hunter, stworzyliśmy po to, aby ułatwić ci sprawne dokonanie zmian zawodowych i zdobycie pracy, która daje satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego.

Skontaktuj się z nami